Utrata danych jest jednym z najbardziej doskwierających problemów, na jakie możemy napotkać podczas obsługi komputera. Niekiedy dochodzi do niej przez nieuwagę, infekcję wirusem, uszkodzenie urządzenia, zalanie, utratę napięcia lub inną awarię. Niezależnie od przyczyny utrata cennych danych, nad którymi pracowaliśmy, jest bolesna i może być kosztowna. Gdzie szukać pomocy?

Naprawa dysków w All Data Recovery

Na szczęście, w większości przypadków dane udaje się odzyskać – trzeba jednak pamiętać, że zazwyczaj możemy podjąć nie więcej niż jedną próbę na ich odzyskanie – jeśli się nie powiedzie, bezpowrotnie je utracimy. Dlatego podejmując taką próbę, warto skorzystać z pomocy specjalisty, przy czym zazwyczaj najtańsza oferta na rynku nie gwarantuje najlepszych rezultatów. Dla wszystkich osób, które nie są pewne, czy chcą skorzystać z naszej oferty, oferujemy darmową wycenę, dzięki której można mieć pewność, jaki będzie końcowy koszt całej operacji i czy na pewno to się opłaca. 

Nasze statystyki dotyczące skuteczności są bardzo obiecujące – z ponad 90% prawdopodobieństwem udaje się odzyskać większość zdjęć, dokumentów i innych ważnych informacji. Nie jest to wyłącznie zasługą naszej ekipy, ale również wykorzystania odpowiedniego oprogramowania i infrastruktury, którą posiadamy w ramach naszego laboratorium odzyskiwania danych. Najtrudniejsze przypadki, wiążące się m.in. z rozbiórką dysków, są wykonywane w specjalnym miejscu o sterylnej atmosferze, dzięki czemu można uniknąć uszkodzenia nośnika i zapisanych danych. 

Wśród obsługiwanych przez nas rodzajów nośników znajdują się:

  • dyski SSD,
  • karty pamięci,
  • pendrive’y,
  • dyski twarde HDD,
  • macierze RAID (0,1,5,6,10),
  • serwery NAS

Wszystkich obecnych na rynku producentów. Odzyskujemy także utracone dane, zapisane w ramach specyficznych programów, jak np. Outlook, Outlook Express, Microsoft Word, programy rejestrujące czas pracy i lokalizację. Niezależnie, jakiej usługi związanej z przywracaniem danych potrzebujesz, z pewnością możesz na nas polegać!