Coraz większą popularnością cieszą się zakupy przez internet. Nie jest więc zaskoczeniem, że chętnie robimy zakupy na popularnych serwisach i platformach, takich jak Aliexpress, gdzie znajdziemy rozmaite kategorie produktów, jak np. auto i motor, elektronika, czy mama i dziecko. W ponad 1500 kategoriach znajdziemy bogatą i różnorodną ofertę akcesoriów, artykułów, części samochodowych i do motorów. Często możemy natrafić na promocje organizowane na aliexpres z przecenami nawet do -70% oraz kuponami, które dodatkowo obniżają cenę zakupów.

Aliexpress po polsku – dostawa

Już od pewnego czasu aliexpress po polsku realizuje zamówienia od trzech do siedmiu dni. Jest to możliwe dzięki temu, że produkty są wysyłane z europejskich magazynów aliexpress na https://alitopbrands.pl/ lub firm sprzedajacych na ali express. Wysyłka z terenów UE ma jeszcze jeden bardzo ważny plus, otóż produkty wysyłane z Europy nie podlegają nakładaniu VAT’u oraz Cła.Czy zakupy na Aliexpress Polska są bezpieczne?

Kupując przedmioty na alitopbrands możemy liczyć na gwarantowana ochronę kupujących. Polega to na tym, że jeśli produkt do nas nie dotrze do 60 dni lub dotrze uszkodzony otrzymamy zwrot pieniędzy, a przedmiotu nie musimy odsyłać. Również jeśli nie jesteśmy zadowoleni z otrzymanego produktu z aliexpres to bez problemu możemy go odesłać z dowolnego paczkomatu w Polsce do 15 dni od otrzymania naszych zakupów.